• В Усами бен Ладена з'явився конкурент - терорист № 1 Анвар аль-Авлакі

  • Четвер, 10 лютого 2011 року
Єменський терорист Анвар аль-Авлакі на сьогодні становить найбільшу загрозу для США, сказав 9 лютого голова Національного контртерористичного центру США Майкл Лейтер, виступивши в Конгресі.

У своєму виступі він зазначив, що гілку «Аль-Каїди», що знаходиться в Пакистані, було сильно ослаблено завдяки виконаній роботі американської армії, в тому числі нальотами безпілотних апаратів. Істотно більшу загрозу являє собою освічений єменський терорист Анвар аль-Авлакі, який прекрасно працює в інтернет і знає англійську, вербуючи таким чином собі американців.

З вересня аль-Каїда на Аравійському півострові випустила три номери журналу Inspire, он-лайн версія якого англійською мовою є в інтернет. У листопаді в спеціальному випуску "оспівувалася хвала" учасникам змови, які в жовтні планували підірвати вантажні літаки США, сказав Лейтер.

Причиною такої ситуації є те, що громадяни Америки стали брати участь у змовах проти своєї країни. Так, Дженет Наполітано, секретар безпеки, в інтерв'ю американській пресі заявила, що радикально налаштовані резиденти США створили на сьогоднішній день більшу загрозу тероризму, допомагаючи терористові № 1, ніж коли б то не було. Вона додала, що 50 з 88 осіб, завербованих або які допомагають аль-Каїді з вересня, були громадянами США.

Нагадаємо, що Усама бен Ладен став терористом № 1 після вибуху двох хмарочосів Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку 11 вересня 2001 року, коли два захоплені терористами-смертниками літаки врізалися в них. У результаті загинуло близько 3000 чоловік. Тепер Усама бен Ладен, який організував цей теракт, переховується на кордоні Пакистану й Афганістану, в гірському аулі. Зловити його поки що не вдається, і винагорода за нього в 25 млн доларів залишається в силі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...