• GUNS N'ROSES: повернення на музичний олімп

  • Антон Лунін | Велика Епоха
    Вівторок, 21 грудня 2010 року
Кілька років тому легендарна американська рок-група Guns N'Roses, відома публіці своїми хітами Don't Cry, You Could Be Mine, November Rain, після довгих років мовчання повернулася до своєї творчої активності. Склад групи істотно змінився, групу покинули такі талановиті музиканти, як Слеш, Іззі Страдлін, з колишніх учасників залишився вокаліст Аксл Роуз і клавішник Діззі Рід. Результатом спільної творчості музикантів став новий альбом «Chinese Democracy» («Китайська демократія»), що вийшов у 2008 році.
 
 У новому складі команди вже встигли пограти гітаристи Бакетхед, Робін Фінк, Пол «Хьюдж» Тобайс і барабанщик Брейн. На сьогодні склад Guns N'Roses такий: вокаліст Аксл Роуз, гітаристи Dj Ашба, Рон «Бамблфут» Тал, Ричард Фортус, клавішники Діззі Рід, Кріс Пітмен, басист Томмі Стінсон, барабанщик Френк Феррер.
 
Даррен Джей Ашба – американський гітарист і композитор. Зараз він грає на гітарі в групах Sixx: AM і Guns N'Roses, а також відомий по роботі з хард-рок групами BulletBoys і Beautiful Creatures. Ашба працював з різними артистами, включаючи Мьотлі Крюе, Дроунін Пул, Маріон Рейвн, Аймі Аллен і Нейл Даймонд. 23 березня 2009 року Ашба був оголошений новим соло-гітаристом Guns N'Roses, який замінив Робіна Фінка, що покинув групу, повернувшись до колективу Nine Inch Nails.
 
 Рон Тал був рекомендований Акслу Роузу ні ким іншим, як Джо Сатріані. Віртуоз Рон «Бамблфут» Тал грою на гітарі почав цікавитися з 12 років. Велике враження на юнака справила творчість Едді Ван Халена. Своє професійне життя Рон Тал починав, як учитель музики. Ричард Фортус у 2002 році замінив музиканта Пола Тобайса, як ритм-гітариста Guns N'Roses. Він дивовижний музикнт-соліст з дуже  витонченою технікою гри. Ричард записав деякі партії ритм-гітари і деякі соло до альбому «Китайська демократія». Йому подобається грати ритм.
 
 Друг Томмі Стінсона і добре відомий сесійний барабанщик Джош Фріз, сказав Томмі, що Аксл шукає нового басиста для Guns N'Roses на місце Дафа Маккегана, який не виявив зацікавленості брати участь в групі далі. Тоді Томмі вивчив партії бас-гітари і прийшов на прослуховування, в результаті чого й став басистом Guns N'Roses. Аксл любить називати Стінсона «Генералом» за його ініціативу і лідерство на репетиціях.

Кріс Пітмен народився і ріс у Канзас Сіті. Замолоду він працював  виконавцем у декількох повістях Середнього Заходу, таких як «Таємне мистецтво лікування», «Пані реальність». Незабаром Кріс вирушив до Лос-Анджелеса, де він разом з басистом Полом Демуром заснував колектив «LUSK». Вони записали і випустили альбом «Вільний Марс», який був зустрінутий критикою і гучним привітанням. На превеликий подив Кріса, одним з прихильників «Вільного Марса» став Аксл Роуз. Йому зателефонували, і подальша доля Кріса була пов'язана з Guns N'Roses.
 
 Френк Феррер був барабанщиком у групі Love Spit Love, коріння якої йде у 1992 рік, коли розпався колектив Psychedelic Furs. Трохи пізніше Френк Феррер працював з Робі Роса, поруч з такими барабанщиками і перкусіоністами, як Вінні Колейта, Пауліно Да Коста, Гектор Кальдерон, Орландо Коста, Леонардо Рейс, П'ю Мьюрехі й Тосс Пенос. Пізніше він також грав з групами Pisser і Compulsions, а також в оновленій Psychedelic Furs. У 2006 році, Френк Феррер приєднався до Guns N'Roses під час їхнього європейського туру, замінивши на кількох концертах Брейна Манту, який повинен був повернутися до США через особисті обставини. Схоже, що Френк зараз повноцінний член Guns N'Roses. Залишається відкритим питання, чи повернеться в групу Брейн.
 
 «Китайська демократія» – шостий альбом Guns N'Roses, офіційно вийшов 23 листопада 2008 року. Він включає 14 різнопланових композицій загальною тривалістю 71 хв. На платівці присутні, як драйвові пісні, такі як Chinese Democracy, IRS, Shackler's Revenge, так і ліричні балади Street of Dreams, Catcher In The Rye. Додатковим музикантом при записі альбому був гітарист групи Queen Браєн Мей, який прилетів до Лос-Анджелеса спеціально для роботи в студії. Він записав гітарні партії для трьох пісень. Альбом «Китайська демократія» офіційно отримав статус «платинового» у США 3 лютого 2009 року, через його тираж, який у цій країні перевищив 1 мільйон примірників.
 
Головна пісня альбому «Китайська демократія» вибухає криком Роуза. Так він висловлює свою думку і перериває замовчування більш, як десятирічного переслідування в Китаї духовного руху Фалуньгун. Репресії Фалуньгун у Китаї – це реальність, яку ЗМІ в основному замовчують. Аксл Роуз зачіпає реальну, палаючу тему, намагаючись повідомити людям усього світу: «Звинувачують [послідовників] Фалуньгун у тому, що вони побачили твій кінець, і ти [Комуністична партія Китаю] тепер не можеш втриматися!» (В оригіналі: «Blame it on the Falun Gong, they've seen the end and you can't hold on now »).
 
8 червня 2010 року відбулося справжнє свято для шанувальників Guns N'Roses у Росії і країнах СНД – легендарна команда вперше виступила в Москві на сцені СК «Олімпійський», що вміщає 18 000 чоловік. Це шоу в столиці Росії відбулося в рамках світового турне «Chinese Democracy World Tour». На московському концерті група виконала не тільки пісні з нового альбому, але й кращі, улюблені всіма хіти, які шанувальники так довго мріяли почути наживо. Будемо сподіватися, що «Китайська демократія» буде не останнім альбомом групи й хлопці ще порадують нас новими хітами.

 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...