• Львівський архієпископ тимчасово змінить Любомира Гузара

  • П'ятниця, 11 лютого 2011 року
Львівський архієпископ Ігор Возняк тимчасово змінить Любомира Гузара, Кардинала Української греко-католицької церкви, після прийняття відставки глави УГКЦ Папою Бенедиктом XVI. Про це стало відомо вчора на прес-конференції в Києві.

Тимчасово виконувати обов'язки глави УГКЦ протягом двох місяців буде Львівський архієпископ Ігор Возняк в якості адміністратора. Любомиру Гузару вже 78 років і він вирішив передати важелі управління церквою більш енергійним і сильним фізично людям, незважаючи на те, що титул Кардинала надається довічно. До Рима він звернувся ще 2 роки тому з проханням зміни на посту.
 
Свого послідовника екс-Кардинал назвати не може, бо таке рішення буде приймати Синод. Любомир Гузар сказав, що буде допомагати своєму наступникові. Він визнаний одним з найбільш моральних людей сучасного суспільства в Україні.

Любомир Гузар керував церквою протягом 10 років. За цей час він налагодив діалог з усіма церквами, резиденція митрополита була перенесена до Києва, а також почалося інтелектуальне зростання греко-католицької церкви (відкриття університетів).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...