• ГПУ розкрило незаконну передачу в приватну власність понад 44 га землі в Києві

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 14 лютого 2011 року
ГПУ, в результаті перевірки розкрило незаконну передачу комунальної власності у приватну понад 44 га землі, розташованої в Голосіївському районі Києва, повідомила прес-служба відомства ГПУ.

Як встановила перевірка, передача землі була здійснена одному діючому в Києві кооперативу земельних ділянок рішенням міськради Києва від 1 жовтня 2007 р. в порушення вимог законодавства України про природно-заповідний фонд.

Земля, що відноситься до комунальної власності, була передана для будівництва житла кооперативу, зареєстрованому, як з'ясувалося, для незаконного отримання в свою приватну власність землі, як такої, а не з метою надання житла членам кооперативу.

Кооператив був зареєстрований чотирма фізичними особами, що не стояли на квартирному обліку, і не потребували поліпшення житлових умов. Один з них взагалі в Києві не проживав, що не відповідало вимогам житлового кооперативу.

У зв'язку з перерахованими вище порушеннями, ГПУ подав позов у господарський київський суд про визнання недійсним: рішення, винесеного київською міськрадою та державних актів на право власності 44 га землі Голосіївського району, а також позов у київський адміністративний суд округа про ліквідацію цієї юридичної особи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...