• Експеримент Кабміну – ВУЗи МВС України більше не будуть приймати жінок

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 15 лютого 2011 року
Кабінетом міністрів видано розпорядження, згідно якого з 2011 року ВУЗи МВС України більше не будуть приймати жінок. Цей експеримент стосується підготовки фахівців для МВС за схемою: курсант – військовослужбовець – курсант.

Правозахисний центр жінок «Ла Страда – Україна» заявив, що рішення – не приймати жінок у ВНЗ МВС – порушує Конституцію України, дискредитує права жінок і ряд законів України, зокрема закон про військовий обов'язок і військову службу, а також порушує міжнародні норми в області прав людини.

Правозахисний центр «Ла Страда – Україна» направив Президенту і уряду своє звернення з вимогою анулювати рішення Кабінету міністрів про проведення експерименту з підготовки фахівців для МВС. Їхню вимогу також підтримав Центр західноукраїнської організації «Жіночі перспективи».

На думку голови Центру «Жіночі перспективи» Марти Чумало, якщо ВУЗи МВС України більше не будуть приймати жінок, це призведе до скорочення кількості жінок у лавах МВС, до соціальної незахищеності, ускладнення умов роботи міліціонерів, збільшення рівня нестатутних взаємин.

Вона також впевнена, що якщо цей експеримент з підготовки фахівців для МВС буде тривати кілька років, і українські ВУЗи МВС перестануть приймати жінок, то кількість останніх в лавах МВС помітно скоротиться. До того ж важко собі уявити, як без жінок буде відбуватися робота з неповнолітніми порушниками і жертвами сімейного насильства. А адже в лавах МВС, останнім часом, і так спостерігається плинність кадрів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...