• НАТО гарантує безпеку під час Євро-2012 в Україні

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 лютого 2011 року
Андерс Фог Расмуссен – Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу заявив, що НАТО готовий надати Україні допомогу в організації безпеки під час Євро-2012. Про це він повідомив журналістів 24-го лютого на прес-конференції під час зустрічі з Президентом України у Києві.

Євро-2012 – це дуже важлива подія, під час якої потрібно передбачити будь-які надзвичайні ситуації. Спільні дії України і НАТО у цьому питанні будуть корисними як для України, так і для НАТО. Якщо господарі чемпіонату звернуться з відповідним проханням,    НАТО готовий надати допомогу в організації безпеки, повідомив Расмуссен.

Генсек НАТО сподівається що, у подальшій співпраці з НАТО Україна може брати участь у протидії поширенню зброї масового ураження і морському піратству, відновленні структури протиракетної оборони (ПРО) й у питаннях інформаційної безпеки.

Нагадаємо, що Україна ретельно готується до Євро-2012. Міністерство внутрішніх справ України, вже проводить інтенсивні заняття з англійської мови для особового складу. На кінець року передбачається виконати план на 70% - навчити спілкуванню англійською близько 19 тисяч співробітників.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...