• У США терориста засудили до довічного ув’язнення

  • П'ятниця, 18 лютого 2011 року
Учора в США терориста засудив до довічного ув’язнення федеральний суд Брукліна (Нью-Йорк). Ним став організатор невдалого теракту в аеропорту Джона Ф. Кеннеді працівник Рассел Дефрейтас, 67-річний уродженець Гайани.

Він готував змову з 2006 року. Рассел зібрав групу з трьох спільників. Працюючи вантажником в аеропорту імені Кеннеді та добре знаючи його інфраструктуру, він розробив план «Куряча ферма». Метою змовників було підірвати трубопровід з газом і резервуари з пальним. У результаті весь аеропорт міг би злетіти в повітря, уносячи тисячі жертв. Зловмисники хотіли провести теракт, що за масштабами перевищив би теракт 11 вересня 2001р. в Нью-Йорку.
 
ФБР розкрило змовників у 2007 р., запровадивши серед них свого співробітника. Двох з них - Рассела Дефрейтаса і колишнього депутата парламенту Гайани Абдулу Кадира - засудили довічно, причому останнього ще в грудні минулого року. Ще одному змовникові Абделю Нуру дали 15 років тюремного ув'язнення в січні цього року. Карім Ібрагім з Тринідаду і Тобаго, ще один підозрюваний, чекає винесення вироку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...