• В Україні 15,300,000 користувачів Інтернет

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    П'ятниця, 18 лютого 2011 року
Кожний третій українець є користувачем інформаційної мережі Інтернет. Такі данні вказано у статистичній довідці Держадміністрації зв’язку. За даними компанії ITU станом на червень 2010 року в Україні нараховувалось 15,300,000 користувачів всесвітньої павутини, що складає 33,7% від загальної кількості населення.

Останні роки мережа Інтернет в Україні стрімко розвинулась і продовжує розвивається. Аналітична компанія Internet World Stats вказує, що у 2000 році в Україні було 200,000 користувачів, це складало тільки 0,4% від всього населення, у 2006 році кількість користувачів збільшилась до 5,278,100 (11,5%).

 Широке розповсюдження комп’ютерів і зниження цін на засоби обчислювальної техніки теж сприяло такому всеосяжному проникненню Інтернет майже у всі сфери. Останніми роками підключення до мережі стає більш доступним. Станом на кінець 2010 року, 14,6% українських сімей користуються послугами широкосмугового доступу до Інтернет, що на 0,9% більше ніж у 2009 році. Оператори мобільного зв’язку також пропонують бездротовий доступ до Інтернет за доступними цінами.

Відсутність цензури й доступ практично до будь-якої інформації в Інтернет є дуже важливим фактором для українців. Але таку розкіш мають не всі користувачі Інтернет. У Китаї існує система блокування доступу до ресурсів Інтернет. Керівництво комуністичного Китаю впровадило спеціальне мережеве обладнання, щоб не обмежити доступ китайських громадян до деяких «шкідливих» ресурсів, які розкривають ганебну діяльність комуністичної партії Китаю, наприклад про переслідування Фалуньгун.

Нагадаємо, що за прогнозами аналітичної компанії IDC у 2012 році третина населення земної кулі буде користуватися Інтернет. А Україна на сьогодні за кількістю користувачів всесвітньої павутини входить до першої десятки країн Європи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...