• 1380 гривень – таку середню пенсію обіцяють до кінця року

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Середа, 23 лютого 2011 року
Одне з пріоритетних завдання для розвитку системи пенсійного забезпечення – це підвищення середньої пенсії до кінця року щонайменше до 1380 грн. Про це повідомив Президент України Віктор Янукович на засіданні Комітету з економічних реформ 22-го лютого. Розмір пенсії можна буде підвищити лише за умови наявності відповідних економічних показників.

Законопроект розвитку та реформування пенсійної системи проходить громадське обговорення. У такій справі не уникнути політичних спекуляцій. Щоб їх розв’язати потрібно відкрите спілкування з людьми, щоб все пояснити й переконати людей. Іншого способу, щоб досягти успіху не існує, вважає Віктор Янукович.

Система соціального захисту повинна мати адресний характер - це головна вимога. Підтримку мають отримати ті люди, котрі більше всього її потребують. Але пенсія буде залежати від трудового стажу і розміру заробітної плати. Більше отримає той, хто більше працював, додав Голова держави.

Нагадаємо, голова місії МВФ Танос Арванітіс, під час візиту до Києва, зазначив, що загалом програма економічного розвитку України, рухається в правильному напрямку. МВФ сподівається що, закон про пенсійну реформу набуде чинності вже у березні цього року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...