• Білорусія поставляє зброю Лівії - експерти

  • Вівторок, 1 березня 2011 року
Експерти заявили, що Білорусія поставляє зброю Лівії. Як стало відомо, Стокгольмський міжнародний інститут дослідження проблем миру (SIPRI) повідомив про свої підозри у поставках Білорусією зброї Лівії з початку заворушень у цій країні.

Експерт СІПРІ Х'ю Гріффітс сказав, що 15 лютого в лівійське місто Себха з білоруських Барановичів вилетів Іл-76, повідомляє Lenta.ru з посиланням на агенцію Франс-Прес. Є підстави вважати, що транспортний літак перевозив зброю. У Барановичах знаходиться великий військовий склад, а місто Себха знаходиться в глибині країни, далеко від зони дії радарів НАТО, ЄС і США. Себха досі контролюється режимом Каддафі, на відміну від інших аеропортів.

Відомо також про тісні зв'язки сина Каддафі Хаміса з президентом Білорусії Олександром Лукашенко. У Мінську в п'ятницю був помічений літак Dassault Falcon 900EX, що належить Муаммару Каддафі.

Нагадаємо, що зіткнення повстанців з поліцією і військовими в Лівії проти режиму Каддафі розпочалися в середині лютого. За різними оцінками, загинуло вже від 400 до 2 тис. чоловік. Учора Генеральний секретар ООН звинуватив Білорусію в порушенні заборони на постачання зброї в Кот-д'Івуар.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...