• Підвищення тарифів за гарячу і холодну воду для киян

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 1 березня 2011 року
Весна принесла киянам нове підвищення тарифів на воду. З 1 березня жителі столиці будуть сплачувати на 5% більше за холодну воду і її відведення і на 25% більше – за гарячу за умови своєчасної сплати рахунків. Для тих, хто сплачуватиме пізніше 20-го числа наступного за розрахунковим місяця, вартість послуги стане дорожчою на 13% за холодну воду і на 32% - за гарячу.
 
Підвищення тарифів пов’язано з тим, що в січні цього року Національна комісія регулювання електроенергетики переглянула тарифи ВАТ «Київводоканал» і ще 38 комунальних підприємств, що постачають воду побутовим абонентам у різних містах України.

6% знижку на оплату послуг за холодне і гаряче водопостачання отримають кияни, які справно оплачують рахунки – повідомив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак. Не зможуть користуватися знижкою ті, хто отримує субсидії на сплату житлово-комунальних послуг, а також ті, хто має заборгованість по квартплаті у розмірі більше 10 тисяч гривень.

23 лютого 2011 року Голова КМДА Олександр Попов сказав, що це останнє за даний період підвищення тарифів: у найближчі півтора-два роки квартплата рости не буде.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...