• EX.ua готовий до співпраці, щоб зупинити піратство

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Четвер, 3 березня 2011 року
Як повідомили журналістам представники файлообмінного порталу EX.ua, адміністрація порталу готова надати всю необхідну інформацію, щоб спростувати звинувачення у піратстві. Таку заяву зроблено у відповідь на той факт, що Американська асоціація звукозапису (RIAA) внесла EX.ua  до списку піратських Інтернет ресурсів.

Напередодні цієї заяви, Міжнародний Альянс Інтелектуальної Власності (IIPA) у своєму відкритому листі повідомив про стрімке зростання рівня піратства в Україні. Портал EX.ua було внесено до переліку злісних  піратів.

Керівництво ресурсу готово вести діалог і обговорювати всі претензії IIPA щодо піратства. У відповідністю з правилами використання ресурсу, відповідальність за порушення прав власності покладається на користувачів. Але правовласники мають можливість контролювати свій контент на порталі.  Повідомили, у свою чергу, представники EX.ua.

У відповідності з планами розвитку на 2011 рік, EX.ua планує сформувати інформаційне середовище для обміну легальною цифровою продукцією. Передбачається підписання низки домовленостей з правовласниками.

Нагадаємо, що до списку світових піратів також внесено соціальну мережу «В Контакте», столичний книжковий ринок «Петрівка», Інтернет портали і торгові зони Індії, Китаю, Гонконгу а також «Савеловский» ринок у Москві.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...