• Укртелеком підвищує тарифи на місцеві розмови

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 8 березня 2011 року
Згідно з рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку (НКРЗ) від 3 березня 2011 року, Укртелеком підвищить тарифи на місцеві розмови для всіх регіонів України задля виведення компанії на рівень самоокупності.

Підвищення планують провести у 2 етапи. На першому етапі абонплата за користування домашнім телефоном збільшиться на 10% за тарифним планом без похвилинної оплати і на 25% - з похвилинної. На другому етапі тарифи з похвилинною оплатою розмов у містах зростуть на 8%, в селах – на 25%. При цьому кількість нетарифікованих хвилин для абонентів, що сплачують похвилинно, планують збільшити спочатку до 400, а на другому етапі до 600 хвилин. Тарифи на місцевий зв’язок без похвилинної оплати на другому етапі зростуть на 40%.

Розмови про 15% підвищення тарифів на місцевий зв’язок у НКРЗ велись і раніше комісією у її попередньому складі. Нагадаємо, що останній склад НКРЗ був затверджений 9 лютого 2011 року указом Президента.

Голова «Укртелекому» Георгій Дзекон вже відмічав, що підвищення тарифів на послуги місцевого зв’язку допоможе вивести компанію до рівня самоокупності – адже вони складають чималу частку доходів компанії. Так, у 2009 році третину валового прибутку компанії, а саме 2.8 млрд. грн. склали саме кошти, отримані за послуги місцевого зв’язку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...