• Microsoft закриває Internet Explorer 6

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Понеділок, 7 березня 2011 року
Компанія Microsoft створила спеціальний сайт, щоб стимулювати користувачів відмовитись від використання застарілої версії свого Інтернет оглядача IE6. Сайт має назву «IE6Countdown.com», що у перекладі означає «зворотній відлік IE6».

«Десять років тому народився браузер, його ім’я було Internet Explorer 6. Сьогодні рік 2011, ера сучасних  веб стандартів, настав час сказати до побачення IE6», – повідомляється на головній сторінці нового сайту IE6Countdown.com.

Мета компанії Microsoft полягає у тому, щоб часта користувачів старого браузера у світі була менше 1%. На головній сторінці сайту зображено карту, на якій показано процент користувачів IE6 у кожній країні. У відповідності з цією картою, на сьогодні, найбільше користувачів IE6 у Китаї (34,5%). Друге місце займає Індія ( 12,3%),  далі йде Саудівська Аравія(10,7%). В Україні знаходиться тільки 3,3% користувачів. Всього у світі 12% користувачів використовують IE6.

Нещодавно компанія Microsoft повідомила по закриття IE6. Таку заяву минулого тижня зробив Стів Клейтон (Steve Clayton) - директор департаменту стратегічного розвитку розподільчих обчислень.  Microsoft пропонує використовувати Internet Explorer 8 замість застарілого IE6.       Остання версія оглядача Інтернет – «дев’ятка» ще знаходиться на стадії тестування. За інформацію зарубіжних ЗМІ вона не буде працювати на Windows XP.

Експерти аналітичної компанії Gartner, вважають що відмова від використання IE6 і перехід на інший браузер та нову операційну систему,  для деяких компаній може бути надто дорогим.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...