• Женевський автосалон робить ставку на екотехнології

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 2 березня 2011 року

У програмі 81-шого Женевського автосалону, який проходитиме з 3 до 13 березня 2011 року, особлива увага приділяється екотехнологіям. На виставці минулого року „зелений” павільйон з машинами на основі дружніх до довкілля технологій став справжньою сенсацією.

Організатори Женевського автосалону врахували цей досвід: в цьому році вони зробили акцент на павільйоні екологічних моделей, який займатиме за площею приблизно 3000 квадратних метрів. Окремо виділені і тест-драйви екологічних моделей. Екотехнології на Женевському автосалоні позиціонуються як технології майбутнього.  

Ще однією сенсацією виставки є суперкар Bentley Continental GTC Supersports, на якому фінський гонщик Juha Kankkunen поставив рекорд швидкісної їзди по льоду – 330 км/год. Цей суперкар має під капотом 6-літровий двигун W12 потужніcтю 631 к.с., момент обертання – 600 Нм. Розганяється до 100 км/год кабріолет Bentley за 4 секунди.

Організатори Женевського автосалону збираються приємно здивувати відвідувачів новими моделями Ferrari FF, Aston Martin V8 Vantage S, Volkswagen Tiguan (2012), Pagani Huayra, Mercedes SLK-Class та концептуальними моделями BMW, Infiniti, Ssangyong (SUT1) і Mazda (Minagi).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...