• Дмитро Медведєв: за теракт у Домодєдово понесе відповідальність адміністрація та міліція

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Вівторок, 25 січня 2011 року
Надзвичайна подія сталася у Росії 24 січня о 16:32 в міжнародному аеропорту Домодєдово. Як повідомили ЗМІ, у результаті теракту загинуло 35 людей, 110 - госпіталізовано.

Президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що особи, які відповідають за забезпечення безпеки в аеропорту повинні нести відповідальність за допущені порушення.

За даними російських ЗМІ, з посиланням на джерело у силових структурах, терористів було двоє. Вони загинули у результаті вибуху потужність якого була близько 5 кг тротилового еквіваленту. Бомба була начинена вражаючими елементами у вигляді обрізків сталевої проволоки, що пояснює масштаби трагедії. В зоні прильоту не було елементарних заходів контролю. Слідчі органи планують перевірити діяльність адміністрації щодо забезпечення заходів безпеки. Також будуть перевіряти лінійний відділ внутрішніх справ аеропорту.

За даними МНС, серед постраждалих і загиблих є іноземні громадяни Великобританії, Німеччини, Болгарії, Киргизії, Таджикистану, України та Узбекистану.

Західна громадськість схвильована. Перші сторінки багатьох західних видань повідомляють про теракт. Ця подія викликала більший резонанс, ніж теракт у столичному метро в минулому році. Трагедія в аеропорту сталася під час прибуття кількох міжнародних рейсів в зоні прильоту.
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...