• Вибух в Афінах прогримів біля будинку суду

  • Четвер, 30 грудня 2010 року
30 грудня 2010 року прогримів потужний вибух в Афінах, столиці Греції. Об'єктом терористичного акту стала будівля адміністративного суду. В результаті вибуху будівля була сильно пошкоджена, проте обійшлося без жертв. Місцеві ЗМІ повідомляють, що вибуховий пристрій був встановлений на мотоциклі, який стояв біля суду.

Влада припускає, що атаку на будівлю Феміди в цілях залякування організувала радикальна анархістська організація, прибічники якої підозрюються у відправленні «бомб-посилок» поштою працівникам посольств і зарубіжним лідерам. Вибух розбив вікна адміністративного суду і сусідніх будівель і пошкодив припарковані поряд автомобілі. Всюди були розкидані уламки й інше сміття.

Приблизно за 40 хвилин до вибуху в Афінах працівники суду отримали попереджувальний дзвінок і покинули будівлю.

Це вже не перший подібний випадок за останній рік у Греції. У січні 2010 р. вибух в Афінах припав на центр столиці. Вибуховий пристрій був кинутий в урну недалеко від пам'ятника Невідомому солдатові. Тоді про закладену вибухівку одну з грецьких газет попередив невідомий. Поліцейські оточили простір біля місця вибуху, завдяки чому вдалося уникнути можливих жертв.Євген Сковорода. Велика Епоха, Україна
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...