• Холера на Гаїті забрала життя більше 2,4 тисячі осіб

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Четвер, 16 грудня 2010 року
Епідемія холери продовжує лютувати на Гаїті. За даними міністерства охорони здоров'я, на сьогодні число жертв цього захворювання на острові становить 2405 чоловік.

Пан Гі Мун, Генеральний секретар ООН повідомив про плани створення міжнародної незалежної комісії з розслідування появи на острові нетипового для даного регіону виду холери.

Панамериканська організація охорони здоров'я прогнозує, що найближчим часом епідемія холери може торкнутися понад 400 тисяч остров'ян.

Перші випадки захворювання холерою були зафіксовані на Гаїті в кінці жовтня і нині вірус уже поширився по всій території острова. Не вдалося вберегти від захворювання і столицю — місто Порт-о-Пренс, яке практично повністю зруйнував січневий землетрус, і більшість жителів якого живуть в наметах у дуже поганих санітарних умовах.

Згідно з інформацією влади острівної держави, всього з моменту початку епідемії зафіксовано 109 196 випадків зараження холерою, близько 55 тисяч чоловік зараз перебувають у лікарнях.

Імовірно вірус холери був занесений на острів непальськими миротворцями. Про це після проведення досліджень повідомив епідеміолог з Франції Рено Пьяру. Непальська влада цю інформацію повністю заперечує.
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...