• Лісова пожежа охопила каньйон Колорадо, загинули 9 пожежників

  • Четвер, 9 вересня 2010 року
Лісова пожежа розбушувалася в каньйоні Колорадо, у штаті Колорадо. Понад 1000 родин були евакуйовані. Пожежа розповсюдилася по лісах і передгір'ях на території більше 7000 гектарів. Загинули 9 пожежників.

Пожежею було знищено 63 будівлі на захід від міста Боулдер, в каньйоні Калорадо. Гасінням пожежі займається авіаслужба штату. Пожежу в каньйоні Форміл гасять з вертольотів. При гасінні вогню, дев'ять пожежників, які боролися з некерованим вогнем, загинули. Хоча вітер стих, і температура впала більш ніж на 10 градусів, пожежники були не в змозі контролювати всепоглинаюче полум'я.

Припускають, що пожежа почалася в Пайнбрук Хіллз і Саншайн-Каньйон, де пожежа завдала найбільші руйнування. Мабуть звідси почалося поширення вогню, після того як автомобіль врізався в балон з пропаном, який вибухнув.
При температурі в 40 градусів і сильному вітрі, вогонь швидко поширився на 7100 гектарів. Пожежники врятували сотні житлових будинків, склади та комори.
 
Мальовничі каньйони гарні для проживання там, але вони як і раніше вкрай вразливі для пожеж. Місцеві органи влади намагалися переконати людей не будувати будинки в районах, де легко може поширитися вогонь. Вузькі дороги забиті автомобілями невідкладної допомоги та людьми, які намагаються втекти від пожежі.
 
В останні роки домовласників у «червоній зоні» державні і місцеві посадовці, а також страхові компанії закликали замислитися про ризики, які будуть не виправданими.
 
Боулдер, розташований приблизно в 30 милях на північний захід від Денвера, широко відомий, оскільки він є центром для досліджень, де знаходиться університет Колорадо. А також цей район, далеко розташований від населених місць, популярний у втікачів та інших осіб, що протистоять державі...

{mospagebreak}

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...