• Зіткнення поїздів в Індонезії відбуваються в середньому кожні шість днів

  • Субота, 2 жовтня 2010 року
Зіткнення поїздів в Індонезії стався на станції Петарукан у суботу, 2 жовтня. Пасажирський поїзд Senja Utama, що слідував зі столиці Джакарти до міста Семаранг, на станції Петарукан врізався в інший пасажирський склад Argo Anggrek, який прямував до міста Сурабаю, повідомляють індонезійські ЗМІ.

Зіткнення поїздів в Індонезії стався о 3:00 суботи за місцевим часом (23:00 укр), недалеко від міста Пемаланг, в провінції Центральна Ява. Серйозно постраждали три останні вагони поїзда, що прямував до Семарангу.


Постраждалих у катастрофі відвозять в довколишні лікарні і госпіталі. Точне число жертв офіційно поки не названо. Судячи по масштабу залізничної катастрофи, вони ще будуть зростать.

Міністерство транспорту офіційно поки не називає причини зіткнення. За попередніми даними, за однією з версій, катастрофа сталася через несправність світлофора, і по другій – помилки машиніста, передає новинний Інтернет-портал Detik.com.

Зіткнення поїздів в Індонезії через застарілість мережі залізниць та залізничних складів, відбуваються в середньому кожні шість днів.

Тієї ж ночі в Індонезії на Центральній Яві зіткнулися ще два потяги: слідувавший до Сурабаю експрес Bima врізався в Соло пасажирський поїзд Gaya Baru, що стояв на шляхах недалеко від міста. При цьому постраждав задній вагон поїзда Зіткнення поїздів в Індонезії відбуваються в середньому кожні шість днів

Зіткнення поїздів в Індонезії стався на станції Петарукан в суботу, 2 жовтня. Пасажирський поїзд Senja Utama, що слідував зі столиці Джакарти до міста Семаранг, на станції Петарукан врізався в інший пасажирський склад Argo Anggrek, який прямував до міста Сурабаю, повідомляють індонезійські ЗМІ.

Зіткнення поїздів в Індонезії стався о 3.00 суботи за місцевим часом (0.00 мск), недалеко від міста Пемаланг, в провінції Центральна Ява. Серйозно постраждали три останні вагони поїзда, що прямував до Семаранг.

Постраждалих у катастрофі відвозять в довколишні лікарні і госпіталі. Точне число жертв офіційно поки не названо. Судячи з масштабів залізничної катастрофи, він ще зросте.

Міністерство транспорту офіційно поки не називає причини зіткнення. За попередніми даними, за однією з версій, катастрофа сталася через несправність світлофора і по другій - помилки машиніста, передає новинний Інтернет-портал Detik.com.

Зіткнення поїздів в Індонезії через застарілість мережі залізниць та залізничних складів, відбуваються в середньому кожні шість днів.

Тієї ж ночі в Індонезії на Центральній Яві зіткнулися ще два потяги: експрес Bima, що слідував до Сурабаю врізався пасажирський поїзд Gaya Baru, що стояв на шляхах недалеко від міста Соло. При цьому постраждав задній вагон поїзда Gaya Baru, за попередніми даними, кілька людей були поранені.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...