• Польот цін на авіоквитки в Україні

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Субота, 12 березня 2011 року
Найбільші авіакомпанії Україні «Аеросвіт» і «МАУ» оголосили про вимушене підвищення паливних зборів внаслідок зростання цін на паливо. У результаті на українців чекає збільшення ціни на квитки.
 
Авіакомпанія МАУ планує збільшити паливну надбавку на $10 за кожен переліт між двома містами. При цьому ціна на авіаквитки зросте практично на всіх маршрутах.
 
За даними avianews.com, компанія «Аеросвіт» на середньомагістральних рейсах збільшила паливну надбавку на $5-10 за міжміський переліт, на далекомагістральних - на $20, на внутрішньоукраїнських - на $3.
 
Згідно з інформацією «Аеросвіту», в 2010-му вартість гасу зросла в середньому на 20%, а за перші два місяці 2011 року - ще на 17%. У «МАУ», у свою чергу, стверджують, що ціна палива за останні вісім місяців зросла більш ніж на 50%.
 
У «Дніпроавіа» також очікується збільшення паливних зборів та відповідно підвищення цін на авіаквитки.
 
На цьому тижні ввела «паливну» націнку на авіаквитки і компанія Air Canada.
Переліт економ-класу в одному напрямку в американські міста подорожчав на $10, а класу люкс - на $15. За останній рік найбільший канадський авіаперевізник підняв ціни на 34%, за даними torontovka.com.
 
Такі ж націнки запроваджують і на міжнародних рейсах, де їх величина буде залежати від довжини маршруту.
 
Підвищення цін на авіаційне паливо, в першу чергу, пов'язано з практично щоденним зростанням ціни на нафту. Прогнозується, що ціна на авіаквитки буде продовжувати зростати і надалі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...