• «Океан Ельзи» отримав у Москві Чартову дюжину

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Четвер, 10 березня 2011 року
Відома українська група «Океан  Ельзи» отримала престижну музикальну премію у Росії «Чартова дюжина». Про це повідомили у прес-службі групи. Дві пісні наших співвітчизників потрапили на верхню сходинку чарту російського «Нашего радио» и протримались там найдовше.
 
З 2010 року умови конкурсу було змінено. Замість окремих номінацій – Краща пісня, Краща група або Кращий альбом, відзнаки присуджувались музикантам за композиції, які найдовше трималися у чарті. Дві пісні українських музикантів «Бiльше для нас» і «Я так хочу» були найстійкішими у чарті цього року.

Вручення українським музикантам премії 2011 року проходило на щорічній церемонії у спортивному комплексі Олімпійський у Москві. Відзнаку отримали також «Земфіра» за пісню «Поцілунки», група «Сплін» – композиція «Лист», «Машина часу» - за пісню «Брошенный богом мир», а також «Епідемія» - за композицію «Повернення».

Нагадаємо, що у минулих роках цю премію отримували такі відомі російські музикальні колективи як «ДДТ», «Аліса», «Пілот», «Король і Шут», «Сплін», «Мельніца», «Пікнік» та «Арія».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...