• Обама втрачає свій рейтинг в США

  • Четвер, 10 березня 2011 року
Рейтинг популярності президента США Барака Обами різко знизився серед громадян цієї країни за останній місяць. Кількість американців, які вважають обраний курс країни невірним, склала рекордні 64% за весь термін перебування його на посаді президента. Такі дані були отримані під час проведених соціологічних досліджень у країні.

Незважаючи на позитивні державні звіти про зростання економіки США, зростання цін на газ стало одним з ключових чинників невдоволення, вважають соціологи. Значно вдарило по гаманцях американців також зростання цін на нафту, пов'язане з війною в Лівії і закриттям нафтовидобувного виробництва. Роздрібні ціни на бензин виросли на заправних станціях США більш ніж на 10% і склали $ 3,52 за 1 галон.

Тільки 49% американців залишилися задоволені політикою Білого Дому в галузі скорочення безробіття. Зростає кількість незадоволених політикою президента в бюджетній сфері та в галузі реформ медичного страхування.

Незалежні виборці, які не є прихильниками якої-небудь партії, проявляють особливе невдоволення. Їх думка може справити значний вплив у ході виборів. Серед них популярність Обами знизилася до 47% минулого місяця.

Всі ці фактори можуть зіграти вирішальну роль під час нових виборів президента Америки в 2012 році й обіцяти перемогу республіканцям.

 
Нагадаємо, що Барак Обама збирається балотуватися на другий термін.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...