• Сурогатний коньяк знайшли Тернопільщині

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Четвер, 17 березня 2011 року
Двох жителів Молдови затримали у Тернопільській області за виготовлення фальсифікованого коньяку. Про це передає УНІАН з посиланням на повідомлення начальника ДПА у регіоні Олега Дяківа. За результатами лабораторного дослідження було виявлено, що ці сурогатні спиртні напої є шкідливими для здоров’я, повідомив О. Дяків.

Підпільне виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв  здійснювалось у житловому будинку та двох автомобільних гаражах. Під час виробництва використовувалась звичайна водопровідна вода, спирт, цукор та есенція сумнівної якості. Реалізація сурогатної продукції здійснювалось через посередників на території Тернопільської області.

За фактом незаконного виробництва алкогольних напоїв було порушено кримінальну справу. Під час розслідування правоохоронці виявили 1 тис. літрів готового до реалізації сурогатного коньяку та 175 літрів есенції , яка була підготовленої для виробництва. На місці злочину також було знайдено спеціалізоване обладнання, водяний насос та понад 2 тис. готових до реалізації поліетиленових пляшок з коньяком. Ні дозвіл, ні ліцензію на виробництво громадяни Молдови не представили.

Генеральний директор ДП «Укрметртестстандарт» Михайло Мухаровський вважає що, виробництво фальсифікованої продукції в Україні пов’язане з недосконалою законодавчою базою. Про це він повідомив під час виставки ДП «Укрметртестстандарт», що проходила у день Захисту прав споживача 15 березня цього року.

Нагадаємо, що це вже третій випадок підпільного виробництва алкогольних напоїв  у Тернопільській області  з початку року. Співробітниками податкової міліції було вилучено контрафактної продукції на загальну суму близько 185 тис. грн.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...