• На Анастасію Волочкову чинять тиск

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 10 березня 2011 року
На відому російську балерину Анастасію Волочкову чинять тиск після того, як вона вийшла з партії "Єдина Росія". Про це прима-балерина розповіла в середу 9 березня на прес-конференції в Києві.

"Вихід з партії перетворився у протидію щодо мене", - говорить Анастасія Волочкова. Балерина порівняла вступ до лав членів партії "Єдина Росія" з вступом у банду, після виходу з якої починається протидія і тиск.

"Таке відчуття, що я пропагую війну і беззаконня", - зізнається прима-балерина Маріїнського театру, - я вісім років вірою і правдою служила партії ". За словами Анастасії Волочкової, виступаючи з гастролями в Приморському краї, вона дізналася від журналістів, що адміністрація цього регіону настійно попросила пресу зробити приїзд прими непомітним.

Анастасія Волочкова бачить причину такого тиску в тому, що "партійна верхівка хоче володіти людьми, але не навчилася володіти собою ". "Коли я вступала в партію, я хотіла допомагати дітям, але всі мої пропозиції були нікому не потрібні", - говорить автор проекту "Анастасія Волочкова - дітям Росії".

Зараз Анастасія Волочкова не збирається вступати в жодну партію. У травні у російської балерини планується тур по західноєвропейським країнам, а в червні - по Північній Америці.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...