• VII Міжнародний конкурс балету під патронатом Людмили Янукович

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 16 березня 2011 року

Під патронатом Людмили Янукович, дружини Президента України, у Національному академтеатрі опери і балету м. Донецька з 27 березня по 2 квітня цього року пройде VII Міжнародний конкурс балету ім. С. Лифаря, як повідомила прес-служба Донецької обласної державної адміністрації.

Організатором Міжнародного конкурсу балету виступив народний артист України, танцюрист Вадим Писарєв. У конкурсі візьмуть участь не тільки професійні артисти балету (солісти, дуети) і хореографи, а також студенти і учні профхореографіческіх навчальних закладів України та зарубіжжя. Преміальний фонд у 2011 році становить $ 110 000, в тому числі і премії для журналістів, які висвітлюватимуть VII Міжнародний конкурс балету. На участь вже були подані заявки з 16-ти країн.

Починаючи з 1994 по 2006 рік, відбулося шість Міжнародних конкурсів балету, які проводяться один раз на два роки. Його засновником є заслужений діяч мистецтв, доктор мистецтвознавства, професор Юрій Станішевський. Всесвітньо відомі зірки балету, такі як Наталя Калініченко, Ян Саленко, Ірина Дворовенко, Денис Матвієнко, Андрій Іванов, Іван Путров, колись були і їхніми учасниками.

У зв'язку з цим хочеться згадати про всесвітньо відому нью-йоркську компанію Shen Yun Performing Arts, яка дає свої концерти за кордоном по всьому світу. Її артисти – видатні хореографи і прима-балерини з світовою популярністю, співаки та музиканти, учасники і переможці Міжнародних конкурсів китайського класичного танцю, організовані NTD ТВ.

Наш міжнародний інформаційний проект The Epoch Times є почесним спонсором компанії Shen Yun Performing Arts. У 2009 і 2010 роках для України була унікальна можливість доторкнутися до 5000-річної традиційної китайської культури, але під тиском китайського комуністичного режиму в Україні ці концерти не відбулися. Але зараз ви можете познайомитися і насолодитися її концертами за кордоном. Для отримання додаткової інформації відвідайте ShenYunPerformingArts.org.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...