• «Пузата Хата» стала банкрутом

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Понеділок, 21 березня 2011 року
9 березня 2011 року мережу ресторанів швидкого харчування «Пузата Хата» визнано банкрутом.  Таке рішення прийняв Господарський суд міста Києва і розпочав процедуру ліквідації ТОВ «Пузата Хата». Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», ініціатором банкрутства виступає ТОВ Дінапріс.

Офіційне повідомлення про банкрутство було опублікованое у газеті «Урядовий кур’єр», що вийшла цього понеділка. В оголошенні вказується , що претензії кредиторів приймаються впродовж місяця з дати публікації. Відповідно до постанови суду, процесом ліквідації ТОВ буде займатись арбітражний керуючий Сергій Яшин.

Ще у минулому році 27-го лютого Господарський суд розпочав справу стосовно банкрутства цієї мережі ресторанів. Пізніше влітку 2010 року Укрсоцбанк заявив, що ТОВ «Пузата Хата» не виконує свої зобов’язання, стосовно кредиту розміром 553,707 млн грн. Голова правління банку Борис Тимонькін також повідомив, що фінансові потоки ТОВ було переведено на «ПХ Груп» й змінено керівну компанію.

Хоча ТОВ «Пузата Хата» й визнали банкрутом, бізнесменам вдалося зберегти активи від реалізації за борги, нерухомість знаходиться у третіх осіб. А ресторани «Пузатої Хати» продовжують працювати й приносити прибуток, маючи за плечима борг, який перевищує мільярд гривень, зазначає Економічна правда.
 
На квітень 2009 року мережа фаст-фуду «Пузата Хата»  у 14 містах України мала 37 ресторанів. Перший ресторан було відкрито у 2003 році у м. Києві на вулиці Басейній. Чистий прибуток компанії у 2009 році складав 288,899 млн грн, вказує газета «Кореспондент». 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...