• У Єгипті туристам заборонили підгодовувати акул

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Середа, 16 березня 2011 року
Влада Єгипту впровадила штраф розміром 50 тис. американських доларів за підгодовування риб. Про це повідомили ЗМІ з посиланням на заяву влади Єгипту – губернатора Південного Синаю Мухамеда Шуша, якому підпорядкований курорт Шарм-ель-Шейх. Цей захід запроваджується з метою підвищення безпеки туристів, зазначив посадовець.

Штраф буде накладатися на готель, поблизу якого буде підтверджено факт підгодовування риб туристами. Якщо це буде помічено друге, готель буде закрито, повідомляється у заяві.

Такі заходи – це реакція влади Єгипту на грудневі події минулого року. Тоді було зафіксовано декілька нападів акул на туристів у районі Шарм-ель-Шейху. Експерти зазначають, що одна з головних причин нападів – це підгодовування риб. Причиною нападів також може бути зменшення кількості риби у цьому районі, вказують іноземні фахівці, які працюють у морі неподалік цього курорту.  

Крім фінансових заходів, для підвищення безпеки туристів, вже встановлено сторожові вежі, щоб контролювати появу акул поблизу пляжу. Також планується використовувати рятувальні човни, які дозволять перевіряти безпеку на морі.

Нагадаємо, що у грудні минулого року від нападу акули загинула 70-ти річна туристка з Німеччини, декілька відпочивальників дістали значні поранення. Один з таких нападів стався у бухті Наама Бей на пляжі фешенебельного готелю Hyatt.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...