• Німеччина планує стати ведучою на ринку електромобілів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 17 травня 2011 року

Німеччина 18 травня розгляне програму з розвитку індустрії електромобілів в країні, головна мета якої є доведення випуску цих машин у Німеччині до одного мільйона до 2020 року, і до 6 мільйонів до 2030 року.

Дана програма передбачає вкладення одного мільярда євро інвестицій у цю галузь у найближчі два роки на дослідницькі роботи і розвиток індустрії електромобілів.

Запропонована програма також передбачає звільнення від сплати автомобільного податку власників електромобілів строком на 10 років. Зараз у Німеччині налічується до 2 300 електромобілів і декілька установок для зарядки батарей. Але розробки з виробництва батарей є майже у всіх німецьких автовиробників, як повідомила канцлер А. Меркель.

У зв'язку з тим, що ціна на електромобілі залишається високою і не відомий подальший розвиток цінової динаміки, програма з розвитку електромобілів розрахована, в першу чергу, на різні підприємства та фірми, що використовують електромобілі в службових цілях. Враховуючи витрати на електромобілі і звільнення від податків його власників, можна буде визначити переваги електромобілів в порівнянні із звичайними автомобілями.

Ангела Меркель раніше відзначала, що зайняти першість з виробництва електромобілів буде важко через численних конкурентів, в особливості, в Азії. Наприклад, компанії Daimler AG і Robert Bosch GmbH вже підписали угоду з виробництва електромоторів і електробатарей для електромобілів в Європі. В 2012 році вже має розпочатися їх спільне виробництво.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...