• МСЕ вітає всесвітнє інформаційне співтовариство зі святом

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 17 травня 2011 року
Генеральний секретар МСЕ (Міжнародний союз електрозв'язку) Хамадун Туре направив своє послання на честь Всесвітнього дня інформаційного співтовариства.

Генеральний секретар МСЕ відзначив у посланні, що, не дивлячись на стрімко зростаючу мобільну мережу, сьогодні основний напрям йде в бік розвитку контенту за допомогою широкосмугового доступу, з метою створення інформаційно-комунікаційних мереж-магістралей (ІКТ) у сільських місцевостях та містах.

Сьогодні МСЕ зосередило свою увагу на сільських місцевостях по всьому світу, щоб донести інформаційно-комунікаційні технології до самих периферійних районів, оскільки половина населення світу, а це майже 3,5 млрд. людей, проживає саме тут. Населення цих районів є бідним, знедоленим і малоосвіченим на відміну від міських жителів. З цієї причини 1,4 млрд. населення має обмежений доступ до ІКТ.

Але, одночасно з розвитком ІКТ з'явилися шахраї, які наживаються на недосвідчених споживачах. Наприклад, в Україні якість обслуговування деяких мобільних мереж залишається дуже низьким і недобросовісним.

Як заявив Хамадун Туре, у всьому світі сьогодні налічується більше 5,3 млрд. абонентів мобільного зв'язку. В Україні статистика на кінець 2010 року показувала – 53,9 млн. абонентів. Також за результатами дослідження МСЕ, за останні три роки різко збільшилася популярність SMS-повідомлень у всьому світі: щомиті користувачами усього світу відправляється до 200 000 текстових повідомлень.

Нагадаємо, Генеральна Асамблея ООН 27 березня 2006 проголосила 17 травня Всесвітнім днем інформаційного співтовариства. З тих пір 17 травня – це професійне свято всіх веб-дизайнерів, інтернет-провайдерів, програмістів, редакторів інтернет-видань, системних адміністраторів і всіх, хто зайнятий у сфері інформаційних технологій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...