• Сьогодні постане перед судом керуючий МВФ при ООН Стросс-Кан

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 16 травня 2011 року
Сьогодні вдень керуючий Міжнародним валютним фондом при ООН (МВФ) Домінік Стросс-Кан, постане перед судом за сексуальне домагання, повідомляє агентство Рейтер.

Керуючий МВФ Стросс-Кан був затриманий 14 травня на борту літака перед відльотом його до столиці Франції з США. Стросс-Кану були пред'явлені звинувачення з боку покоївки готелю Sofitel у спробі її зґвалтування, насильницьких сексуальних діях і незаконному утриманні.

32-річна жертва зуміла втекти з люкс-номеру глави МВФ і відразу ж звернулася у поліцію. Якщо суд доведе провину Стросс-Кана, то йому загрожує термін ув'язнення не менше 20-ти років. Поки Стросс-Кан ці звинувачення заперечує.

За словами адвоката Тейлора, початок судового розгляду перенесено на другу половину цього дня, у зв'язку з проведенням медичного огляду Стросс-Кана за його добровільною згодою.

Відповідно до дослідження інституту Ifop, що відбувся у суботу, Стросс-Кан міг набрати 26% у передвиборчому турі президентських виборів, а тепер він, звісно, вибуває з президентської гонки, як вважають французькі політики та експерти.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...