• Сім'я бін Ладена звинувачує Обаму за незаконне вбивство їх батька

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 11 травня 2011 року
Сім'я бін Ладена, глави Аль-Каїди, вважає, що вбивство їх батька – це порушення міжнародного права, і вимагає розслідування щодо його незаконного вбивства.

Ця заява, підписана 4-м сином бін Ладена – Омаром, опублікувала газета New York Times.

Сім'я бін Ладена писала в заяві, що за законом за злочин необхідно судити, а їх батька вбили без суду і слідства. У свій час, колишнім диктаторам Саддаму Хусейну і Слободану Мілошевичу дали можливість захищатися в суді. За кожний злочин має бути винесено судове рішення, а безпідставне вбивство не усуне політичних проблем, – говориться в заяві.

Сини бін Ладена вимагають розслідування, чому їхній батько був страчений довільно, без суду і вимагають звільнити його дружин і дітей, затриманих пакистанськими властями.

Також у заяві сім'я бін Ладена звинувачує Барака Обаму за те, що тіло їх глави сімейства поховали у морі, позбавивши можливості сім'ю попрощатися з тілом батька за ісламськими традиціями, що завдало моральної шкоди всім їм та їхнім прихильникам.

У той же час, сім'я бін Ладена не впевнена, що їх батько вбитий, оскільки світові не було показано його тіло та фотографії.

У свою чергу президент Барак Обама закликав пакистанську сторону
розслідувати, як міг глава Аль-Каїди стільки років жити непоміченим в Абботтабаді, і хто з урядовців міг знати про його місцезнаходження.

Прем'єр-міністр Пакистану на своєму виступі відкинув звинувачення на їхню адресу за таємну допомогу бін Ладену, назвавши їх абсурдними.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...