• Nokia скорочує 7000 працівників, щоб зменшити витрати

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Четвер, 28 квітня 2011 року
Nokia, найбільший виробник мобільних телефонів, скоротить 7000 робочих місць. Це дозволить фінській компанії заощадити 1 млрд євро ($1,46 млрд ), а також продовжити конкурентну боротьбу на ринку смартфонів, повідомило вчора, 27-го квітня, британське агентство новин Рейтер.

Nokia планує перевести 3000 працівників, які зосереджені на підтримці мобільної платформи Symbian, на аутсорсинг до компанії Accenture. Також до кінця 2012 року компанія звільнить 4000 працівників у своїх підрозділах Фінляндії, Данії і Великобританії. Це загалом близько 12% співробітників, задіяних у телефонному бізнесі компанії. У себе на батьківщині, Nokia звільнить 1400 працівників.

Планується, що компанія Accenture продовжить підтримку платформи Symbian, а також розпочне розробку програмного забезпечення для нових телефонів на базі Windows 7.

Такий крок дозволить компанії до 2013 року заощадити 1 млрд євро, скоротивши на 18 % частку витрат на дослідження та нові розробки, які у 2010 році становили 5,65 млрд євро.

Нагадаємо, що частка ринку смартфонів Nokia з 2007 року суттєво зменшилась. Apple iPhone і смартфони hi-end класу на основі Google Android останнім часом потіснили Nokia у цьому сегменті ринку мобільних телефонів.

21-го квітня, у своєму прес-релізі, Nokia повідомила про встановлення партнерських стосунків з компанією Microsoft, згідно з якими Nokia розпочне виробництво смартфонів на платформі Windows 7. Перший такий телефон з’явиться у 2012 році, уточнюється у прес-релізі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...