• Листок паперу з рукописом Ленона продадуть на аукціоні

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    П'ятниця, 15 квітня 2011 року
Рукопис  Джона Ленона зі словами до відомої пісні «Lucy in the Sky with Diamonds»  буде виставлено у травні цього року на аукціоні у Беверлі-Хіллз. Про це  13-го квітня повідомило інформаційне агентство Рейтерс.

На цьому листку рукою Ленона також написано перші два слова до іншої пісні «She's Leaving Home». Обидві пісні стали хітами й увійшли до альбому гурту «Бітлз» (The Beatles) «Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band», що вийшов у 1967 році. Окрім строчок з пісень на пожовклому листку папера, Ленон намалював чотирьох людей у кімнаті  за вікном зі шторами. У найближчий час експонат будете виставлено для огляду у театрі  «Сабан» у Беверелі-Хіллз.

У той час, коли психоделічна пісня стала популярною, Ленона звинувачували, що «Lucy in the Sky with Diamonds»  пов’язана з популярним на той час наркотиком LSD. Перші літери від назви пісні якраз можуть вказувати на цей  наркотик. ЗМІ вважали що пісня могла бути замаскованим гімном LSD. Джон кожного разу відкидав такі напади, хоча всі знали, що він полюбляв експериментувати з наркотиками.  Ленон пояснював, що на пісню його надихнув малюнок сина, йдеться у повідомленні Рейтерс.

Нагадаємо, що аукціон буде проходити 14  – 15 травня у Лос-Анджелесі, США. Американський аукціонний дім «Profiles in History», який виступає організатором цього заходу, сподівається отримати щонайменше 200 тис. доларів від продажу рукопису.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...