• Двоповерхові автобуси чекають на туристів у Євпаторії

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Четвер, 7 квітня 2011 року
Ще до початку нового курортного сезону в Євпаторії з’являться двоповерхові автобуси. Про це пише офіційний веб-портал  Євпаторійської міської ради з посиланням на слова заступника міського голови Сергія Стрельбицького.

Це нові комфортабельні двоповерхові автобуси німецького виробництва, які почнуть курсувати популярними туристичними маршрутами у цьому районі. Таке нововведення дозволить  забезпечити високий рівень європейського обслуговування туристів та відпочивальників, вважають у міськраді.

Зокрема, один із маршрутів нових автобусів – це «Новий Єрусалим», що проходить вулицями старого міста, другий – знайомить туристів з сучасними вулицями та проспектами. У міськраді Євпаторії передбачають, що третій екскурсійно-туристичний маршрут «Євпаторія антична» буде найпопулярнішим, оскільки передбачає відвідування Городища «Чайка». Це одна з найцікавіших історичних пам’яток міста – старогрецьке поселення, яке виникло на початку IV століття до н.е.

Тисячі туристів не тільки з усієї України щорічно відвідують це місто. Євпаторія також користується популярністю й серед російських відпочивальників. Нові комфортабельні автобуси, що курсуватимуть містом, піднімуть авторитет цього курортного району.

Нагадаємо, що Євпаторія – це курортне місто, яке розташоване на півдні Кримського півострова на березі Чорного моря. З історичних записів відомо, що перше поселення на місці сучасної Євпаторії виникло близько 2500 років тому. Згідно з даними перепису населення за 2001 рік, у місті проживає близько 117 тис. чоловік.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...