• Toyota заявила про тимчасове закриття заводів у Північній Америці

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 5 квітня 2011 року
Вчора, 4 квітня, корпорація Toyota Motor заявила, що тимчасово закриває всі свої заводи у Північній Америці. 13 заводів того регіону перестали отримувати необхідні для автомобілебудування комплектуючі з Японії у зв’язку з нещодавніми землетрусом і цунамі в цій країні.

Перерва у роботі заводів корпорації Toyota Motor триватиме, скоріше за все, до кінця місяця і спричинить незручності для 25 тисяч робітників, що на них працюють – повідомляє Associated Press. Представник компанії Майк Госс запевнив, що людей звільняти не будуть: під час зупинки виробництва вони будуть проходити тренінги з підвищення кваліфікації.

Незважаючи на те, що Toyota у Північній Америці отримує з Японії лише 15% деталей, вони вкрай важливі для виробничого процесу. Поки заводи в країні намагаються повернутися до роботи, Toyota шукає заміну комплектуючим, яких не вистачає, у місцевих постачальників.  

Внаслідок стихійного лиха в Японії 11 березня втрат зазнала автомобілебудівна промисловість. Добовий випуск машин знизився на 500 тисяч одиниць – повідомляє головний економіст Scotiabank Карлос Гомес. Деякі заводи відновлюють виробництво, але не на повну потужність через брак комплектуючих.

Зниження темпів випуску деталей в Японії вплинуло на автомобілебудівні заводи за межами країни: минулого тижня представники компаній Ford Motor Co і Nissan Motor Co заявили про скорочення об’ємів виробництва в Північній Америці. Генеральний директор Chrysler Серджіо Маркіонне також сказав про можливі збої в роботі його компанії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...