• Банкомат Альфа-банку дав мишачий прибуток

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 квітня 2011 року
У банкоматі Альфа-банку, який знаходиться в одному з магазинів «Сільпо» міста Луцька, нещодавно знайшли мишаче гніздо. Про це говориться на блозі сайту «Delfi Репортер». Користувач  блогу Тетяна розмістила тут відповідну інформацію, а також фотографії стосовно такої події.

Мишей було знайдено у касеті для відбраковування купюр банкомату. Миші встигли не тільки пошкодити гроші, які були в банкоматі, але й мали час, щоб звити там гніздо та отримати приплід.

Автор повідомлення вказує, що у супермаркетах від мишей, все одно, важко позбутися, тому рекомендує інкасаторам частіше та ретельніше перевіряти банкомати, щоб миші не встигали приносити «прибуток». «Ще одна причина мити руки після грошей", - радить інший користувач цього блогу у своєму відгуку.

Подібний банкомат з «мишачим прибутком» було знайдено у 2009 році у штаті Орігон (США) на бензозаправній станції. Миша повністю згризла дві 20-долорових купюри, а з 14 інших зробила собі гніздо. Як  пише сайт BellaOnline.com, неушкоджену мишу відселили за межі станції, замінили купюри, які не було сильно пошкоджено та відновили роботу банкомату.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...