• Кількість загиблих від землетрусу в Японії зростає

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Середа, 23 березня 2011 року

За попередніми оцінками японських спеціалістів кількість загиблих від цунамі та землетрусу в Японії може перевищити 21 тис. чоловік. На сьогодні, за підтвердженими даними, у результаті стихійного лиха загинуло  9079 і пропало без вісті 12645 чоловік, повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на державні джерела  у Японії.

За іншими даними, загальна кількість загиблих перевищує 23 тис. чоловік, повідомляє SkyNews з посиланням на Національне поліцейське  агентство Японії. За цією інформацією знайдено 9099 тіл, і 13786 чоловік уважаються зниклими без вісті.  

Найсуттєвішими для економіки та екології Японії стали пошкодження реакторів на атомній електростанції  Фукусіма-1, яка розташована на відстані 250 км від Токіо. Тут уже декілька днів зберігається напружене становище. У результаті стихійного лиха пошкоджено кілька реакторів АЕС,  ушкоджено систему охолодження. Інженери намагаються відновити її роботу. Серія радіоактивних викидів відбулась на АЕС за останні декілька днів. Після останнього вибуху, що викинув клуби диму над одним з реакторів, усіх працівників постраждалої АЕС евакуювали, повідомляє SkyNews.  

Вартість збитків від стихійного лиха за попередніми оцінками становить приблизно 16 - 25 трлн єн або 197 - 308 млрд американських доларів, говорить Бі-бі-сі. Спеціалісти Світового банку вказують, що це подвійне стихійне лихо з економічної точки зору є найтяжчим з 1923 року і загальні збитки можуть досягти $235 млрд.

Як повідомлялося раніше, 11 березня в Японії стався найпотужніший за всю історію країни землетрус. У результаті землетрусу виникло 10-метрове цунамі, яке налетіло на узбережжя головного японського острова Хонсю і спричинило суттєві руйнування.

Відео  

 

Фото

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...