• Юлія Тимошенко: команда Президента готує монополію на землю

  • Вівторок, 29 березня 2011 року

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що команда Президента готує монопольну скупку українських земель. Про це стало відомо з її інтерв'ю телеканалу ICTV, повідомляє сайт www.tymoshenko.ua

Небезпека монопольної скупки існує через відсутність відповідної законодавчої бази в умовах наміру влади зняти мораторій на продаж земель.
Вартість українських земель - основного багатства нашої країни - Юлія Тимошенко оцінила не менш ніж у 400 млрд грн. «Вони зараз хочуть ці паї скупити за безцінь у тих самих селян, зробити землю товаром, але не таким, який підтримує наших фермерів, наші середньої потужності сільські господарства, а це знову буде скупка монопольна», - заявила вона.

Відсутність умов та механізмів продажу землі фермерам робить останніх абсолютно поза конкуренцією з олігархічними монополізованими структурами, які прийдуть купувати землі, вважає Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко припустила, що початок посівної кампанії саботується зараз через бажання швидше почати продаж земель, і що банкрутство селян вигідно з метою отримати землю за безцінь.

Лідер партії «Батьківщина» відзначила, що оскільки 70% сільгосппродукції виробляється селянами на городах, то важливо забезпечити державі реалізацію її в торгових місцях без посередників.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...