• Нацистські солдати воювали під дією наркотиків

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 квітня 2011 року
Під час Другої світової війни німецьким солдатам було видано близько 200 млн таблеток «Первітін» (pervitin) - стимулюючого наркотичного препарату на основі метамфетаміну. Про це повідомляє британська газета «The Daily Mail» з посиланням на результати нещодавнього розслідування Асоціації німецьких лікарів.

Під дією «Первітину», ще до нападу на СРСР у 1941 році, німецькі солдати громили Польщу, Францію, Бельгію і Нідерланди.

Крім того, у роки Другої світової війни, нацистські лікарі вели розробку іншого більш потужного наркотичного препарату під кодовою назвою «D-IX». Його було створено на основі «Первітину» і кокаїну. «D-IX» тестували на військовополонених в  концентраційному таборі Заксензаузен  (Sachsenhausen), що був розташований поблизу Берліна. Згідно з історичними записами вермахту, знесиленому в’язню після отримання дози наркотику, давали пакунок вагою 25 кг, з яким він міг пройти щонайменше 100 км пішки без відпочинку.

Ідея нацистських лікарів полягала в тому, щоб перетворити звичайних солдат на роботів, які були б здатні воювати в край сурових умовах і витримувати більші навантаження. Керував процесом розробки наркотичних препаратів Отто Ранке – директор Інституту фізіології Берлінської академії військової медицини.

Нагадаємо, що Німеччина була першою країною, яка почала  застосовувати наркотики під час воєнних дій. З історичних записів відомо, що повернувшись із франко-пруської війни 1870-1871років, німецькі солдати і офіцери, виявляли велику пристрасть до морфію, вказує «The Daily Mail».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...