• Проти зятя Черновецького порушено кримінальну справу

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 11 квітня 2011 року
Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу проти зятя Черновецького, депутата Київської міської ради В’ячеслава Супруненка і лідера фракції Блоку Черновецького Дениса Комарницького. Їх звинувачують у скоєнні 2 вересня 2005 року розбійного нападу на одного з партнерів юридичної компанії «Корпоративні технології», адвоката Івана Гранцева, у приміщенні Київського міського Бюро технічної інвентаризації.

Постраждалий отримав тілесні ушкодження, небезпечні для здоров'я – повідомив сьогодні, 11 квітня, на прес-конференції перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін.

Оскільки зять київського мера, В’ячеслав Супруненко, відсутній за місцем проживання, і, можливо, в Україні, слідчий звернувся до суду з проханням про призначення Супруненку запобіжного заходу – тримання під вартою, повідомляє «Дзеркало Тижня». Судом було надано дозвіл на його затримання, запит про розшук буде подано і в Інтерпол – заявив Ренат Кузьмин.

У відношенні Дениса Комарницького, затриманого за тією ж справою 8 квітня, суд має сьогодні обрати запобіжний захід. Як повідомила ЛІАБізнесІнформ з посиланням на джерело у правоохоронних органах, за вчинення розбійного нападу лідеру фракції Блоку Черновецького загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 10 років з конфіскацією майна.

Кримінальну справу проти Комарницького і Супруненка було порушено ще у 2008 році, але тоді прокурор Олександр Медведько ухвалив постанову про її скасування і перекваліфікацію її у справу «за фактом».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...