• Новий землетрус стався в Японії

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 8 квітня 2011 року
Вчора, 7 квітня, на Японію обрушився новий землетрус. В результаті підземних поштовхів 2 людини загинуло і 132 постраждали. Кілька теплових електростанцій регіону автоматично зупинились, в результаті чого без струму залишилось 3.5 мільйона будинків – повідомляє РосБізнесКонсалтинг.

Новий землетрус стався на північному сході Японії в 116 кілометрах від міста Фукусіма, де розташована аварійна АЕС. Його осередок залягав на глибині 40 км. За даними Геологічної служби США, потужність поштовхів склала 7,1 бали. Землетрус відчули і в Токіо: місто віддалене від епіцентру поштовхів на 345 км. Попередження про можливе цунамі не підтвердилось.

Після сильного землетрусу 7 квітня на АЕС «Онагава» в префектурі Міягі стався витік радіоактивної води з резервуарів, що містили відпрацьовані паливні стержні 1-го і 2-го реакторів – повідомила компанія-оператор АЕС Tohoku Electric Power. Проте, за словами представників компанії, значного підвищення рівня радіації навколо станції не було зафіксовано.     

В результаті нового землетрусу в Японії на трьох АЕС сталися проблеми з енергопостачанням: на станціях «Онагава», «Хіґасідорі» в префектурі Аоморі та в Роккасьо на станції з переробки відпрацьованого ядерного палива.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...