• Однокласники будуть ВКонтакті?

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 25 квітня 2011 року
Голова холдингу Mail.ru Group Дмитро Гришин заявив про стратегічну доцільність об’єднання російських соціальних мереж Однокласники і ВКонтакті. Про це повідомили ЗМІ з посилання на заяву пана Гришина під час російського інтернет-форуму (РІФ 2011) 20-го квітня цього року.

Такі наміри голови Mail.ru Group викликали негативну реакцію власників ВКонтакті Павла Дурова і його партнера В'ячеслав Міріашвілі, який згідно з неофіційними даними володіє 20% акцій ВКонтакті. Вони також висловили бажання викупити 32,5% акцій ВКонтакті, які належать Mail.ru Group. Павло Дуров також заявив ЗМІ, що відмовляється передати контроль над соціальною мережею ВКонтакті інвесторам Mail.ru Group. Ситуація, що склалася, викликала занепокоєння у користувачів Рунет, які жваво обговорюють цю тему на різних блогах.

Між тим, Mail.ru Group має бажання реалізувати наявний акційний опціон і збільшити свою частку ВКонтакті до 40%, повідомляє PБК з посиланням на близьке до холдингу неофіційне джерело.

З метою розрядити ситуацію, 22-го квітня прес-служба найбільшого російського інтернет-холдингу Mail.Ru Group спростувала інформацію, щодо намірів холдингу об’єднати соціальні мережі Однокласники і ВКонтакті, повідомила Lenta.ru.

Нагадаємо, ВКонтакті — це досить популярна соціальна мережа російськомовного сегменту Інтернет не тільки в Росії, тут зареєстровано  близько 100  мільйонів учасників. У Однокласниках трохи більше 20 мільйонів користувачів. Холдинг Mail.ru Group, що має 100% акцій Одноклассників, спеціалізується на інвестиціях у різні інтернет-проекти, а також володіє іншою соціальною мережею Мой мір, яка інтегрована в поштовий сервіс Mail.ru.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...