• Микола Азаров пропонує нову схему збільшення пенсійного віку

  • П'ятниця, 22 квітня 2011 року
Пенсійна реформа може бути проведена поетапно, причому добровільний період обмежується 3-ма роками. Про це сказав Микола Азаров на семінарі для регіональних ЗМІ, що відбувся в Києві 21 квітня.

Перший етап пенсійної реформи, швидше за все, буде тривати 2-3 роки, після чого буде здійснено обов'язковий перехід. На першому етапі жінкам буде надана можливість самим обирати, в якому віці піти на пенсію. Якщо підеш пізніше, наприклад, в 57 років, то «отримаєш відповідні стимули - тобто збільшену пенсію і так далі ...». А менше пропрацював, вийшов в 55 - отримуєш тільки свою «голу» пенсію.

Микола Азаров також не виключив можливість, що пенсійний вік жінок буде поетапно збільшуватися протягом 15 років, а не 10-ти. Таким чином, збільшення пенсійного віку буде відбуватися менш ніж за півроку кожен рік.

Нагадаємо, що збільшення пенсійного віку жінок з 55 до 60 років стало необхідністю для України у зв'язку з вимогами МВФ про надання чергового траншу кредиту за програмою stand by. Згідно з цими умовами, Україна також має підвищити ціни на газ для населення.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...