• В Україні пройшов українсько-китайський бізнес форум

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Середа, 20 квітня 2011 року

Сьогодні, 20-го квітня, у Києві в рамках візиту до України китайської делегації, відбувся українсько-китайський бізнес форум. У форумі прийняли участь близько 150 українських та 120 китайських бізнесменів. Організатором форуму виступила Торгово-промислова плата України.

Під час форуму українські бізнесмени мали можливість безпосередньо спілкуватися з представниками ділових кіл та підприємств Китаю. Відкритий формат зустрічі дозволив кожній стороні встановити ділові контакти для взаємовигідного співробітництва.

Але як стало відомо, у складі китайської делегації в Україну прибув Чжан Децзян, який обвинувачується у скоєнні злочинів проти людяності. В Австралії на нього було подано судовий позов за здійснення репресій проти послідовників духовної школи Фалуньгун.

З метою проінформувати українських бізнесменів про те, з ким вони збираються вести справи, послідовники Фалуньгун розгорнули мирну акцію неподалік від місця проведення бізнес форуму. На плакатах, що тримали в руках учасники акції, китайською та російською мовами повідомлялось про злочини віце-прем’єр міністра КНР Джан Децзяна.

Проте, як з’ясував кореспондент The Epoch Times Україна, щодо ведення бізнесу, далеко не всі українські бізнесмени поділяють побоювань учасників акції, натомість вони сподіваються на плідну співпрацю.

Компанія «Українські транспортні коридори», яку представляв Григорій Степанський, очікує отримати фінансування на реалізацію транспортного проекту «Шовковий шлях». Планується, що нова швидкісна транспортна магістраль об’єднає Китай з Європою.

Тетяна Духан, директор компанії «Текл Медікал», спілкується з китайськими підприємствами з приводу експорту в Україну медичного обладнання і фармацевтичної продукції. Вона вважає якість китайських товарів гідною українського ринку. За словами пані Тетяни проблема порушення прав людини та екологічна ситуація у Китаї не являється критичними й не заважають розвитку співпраці.

Нагадаємо, що мирну акцію послідовників Фалуньгун незаконно зірвали. На місце акції прибув спецпідрозділ «Беркут», що «попросив» учасників акції проїхати до Печерського районного відділу міліції. Після того як акцію згорнули, трохи згодом, на бізнес форум прибули Віце-прем’єра Держради КНР Чжан Децзян і Перший віце-прем’єр-міністра України А. П. Клюєв.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...