• Відеохостинг Google Video перестане існувати

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 19 квітня 2011 року
Корпорація Google заявила про намір припинити роботу сервісу Google Video 29 квітня цього року. Про це вона 15 квітня повідомила в електронному листі користувачів, які завантажили на сервери ресурсу свої відеозаписи. Їм запропонували перенести свій контент на відеосервіс YouTube, що з 2006 року також належить корпорації Google.
За словами представників сервісу, після 29 квітня всі завантажені відеоролики з Google Video більше не можна буде переглянути. Функція оберненого завантаження буде доступна ще 2 тижні – до 13 травня 2011 року, щоб дати можливість користувачам сервісу зберегти свій контент або перенести своє відео на інші сервіси.

Про плани корпорації щодо закриття Google Video відомо вже давно. Припущення щодо цього почали озвучувати ще у 2006 році після того, як Google викупила сервіс YouTube. Два роки тому, у травні 2009 року, Google Video виключила можливість завантажувати на сайт нові відеоролики.
 
Загалом, Google Video було запущено у 2005 році як хостинг відеоконтенту і пошуковика по відео в Інтернеті. Роком пізніше корпорація придбала відеохостинг YouTube, проте злиття сервісів не відбулось, і вони продовжували працювати окремо.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...