• Українець придбав квартиру у Лондоні за 135 млн фунтів

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Вівторок, 19 квітня 2011 року
Невідомий українець заплатив готівкою 135,4 млн фунтів за найдорожчу квартиру в Лондоні. Про це минулої п’ятниці, 15-го квітня, з посиланням на записи у Земельному реєстрі повідомила газета Financial Times.  

Мова йде про апартаменти, які займають три останні поверхи нового житлового комплексу «Richard Rogers», що розташований у престижному лондонському районі Гайд-парк (Hyde Park) неподалік  Найтсбрідж (Knightsbridge).

У Земельному реєстрі зафіксовано факт продажу однієї квартири на восьмому і дев’ятому поверхах за 86,2 млн фунтів, а також квартири на сьомому поверсі за 50,2 млн фунтів. Дві квартири було об’єднано для створення одного пентхаузу загальною площею 25 тис. кв. футів (близько 2300 кв. м).

Апартаменти для українця спорудила дизайнерська група, яка спеціалізується на найдорожчих у Великобританії пентахузах, під керівництвом братів Кенді (Candy & Candy design team). Власник нової квартири отримав її з «голими стінами» і передбачається, що 60 млн фунтів буде ще затрачено на внутрішнє оздоблення.

Операція купівлі-продажу була здійснена ще у 2007 році через офшорну компанію «Water Property Holdings». Ця компанія вирішувала юридичні питання купівлі нерухомості для замовників із Росії та України. Записи у реєстр було внесено після введення комплексу в експлуатацію.

Житловий комплекс «Richard Rogers» вважається найдорожчим та найпрестижнішим у Великобританії. Від продажу 45 із 80 квартир цього комплексу було одержано 1 млрд фунтів, пише Financial Times з посиланням на юридичну компанію SJ Berwin.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...