• Лукашенко відмовився від зустрічі з Януковичем і Медведєвим у Чорнобилі

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Вівторок, 26 квітня 2011 року
Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко не відвідає заходи присвячені 25-й річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС). Про це 25-го квітня повідомили ЗМІ з посиланням на заяву Павла Легкого, керівника прес-служби президента Білорусі.

Тристоронню зустріч керівників Росії, України і Білорусі було заздалегідь заплановано на 26-го квітня, і всі учасники підтвердили свою участь. Передбачалось, що лідери візьмуть участь у траурних заходах на місці катастрофи та вшанують пам’ять жертв аварії, пише Газета.ру.

У понеділок, 25-го квітня, під час церемонії нагородження ліквідаторів аварії на ЧАЕС, президент Росії Дмитро Медведєв зазначив, що наступного дня збирається відвідати Чорнобиль й зустрітися з колегами і з тими, хто брав участь у ліквідації аварії, уточнює Газета.ру.

Між тим, агентство БелаПАН повідомляє, що зустріч з президентами Росії та України згідно з графіком Олександра Лукашенка, найближчим часом не передбачається. Президент Білорусі 26-го квітня буде працювати у Гомельській області.

Офіційний сайт президента Білорусі пише що, у понеділок, 25 квітня, Олександр Лукашенко відвідає регіони Білорусі, що постраждали від аварії на ЧАЕС. Про зустріч у Чорнобилі 26-го квітня не повідомляється.

Нагадаємо, що аварія на Чорнобильській АЕС сталася 26-го квітня 1986 року на території України за 11 км від кордону з Білоруссю. Під час вибуху на четвертому енергоблоці велику кількість радіоактивних речовин було викинуто у довкілля. На сьогодні ЧАЕС виведено з експлуатації, але ядерне паливо з ректорів не вилучено.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...