• Масовий мор бичків стався в Азовському морі

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 10 травня 2011 року
На Азовському узбережжі, в Запорізькій області стався масовий мор бичків. Співробітники госекологоінспекціі зібрали вже більше 23 тонн мертвої риби, як повідомив начальник сектору іхтіології Азовдержрибохорони.

Усе узбережжя Азовського моря в районі природного парку «Приазовський» на протязі 16 км було завалено рибою.

Як відзначають співробітники екологічної інспекції після взяття проб морської води – це незрозумілий природний мор риби. «Узбережжя було оглянуто й зроблено ретельний аналіз води», – повідомив начальник сектора іхтіології Азовдержрибохорони Карташов. – І, як показало дослідження, вода відповідає допустимим нормам». За його словами, насичення киснем морської води становить 10,6-11,6 мг/л. Також не було виявлено наявності перевищення допустимої концентрації отруйних і шкідливих речовин.

Причина, за якою стався масовий мор риби, поки не з'ясована, оскільки, як відомо фахівцям, звичайно бички гинуть влітку в спеку від нестачі кисню. Екологи продовжують проводити розслідування. Зразки мертвих бичків тільки надійшли в інститути для токсикологічного дослідження.

Викинутий на узбережжя бичок збирали працівники комунальних служб. Рибу зібрали та утилізували. Будемо сподіватися, що дохла риба не потрапить на прилавки ринків і магазинів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...