• Глава «Аль-Каїди» готував теракт на потяги в США

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 6 травня 2011 року
За попередніми даними, отриманими в результаті обшуків у будинку бен Ладена, лідер терористичної організації «Аль-Каїди» готував напади на потяги в США, приурочені до 10-ї річниці терактів башень-близнюків 11 вересня 2001, як повідомляє AFP.

Повідомлялись також і інші дати. Такі як, День Незалежності Америки та Різдво. Головними мішенями значилися в списках міста: Вашингтон, Лос-Анджелес, Нью-Йорк і Чикаго.

Про цю інформацію стало відомо після виявлення у комп'ютері лідера Бен Ладена на дому, в Пакистані, рукописних попередніх планів нападу. Ці дані датуються від лютого 2010 року, тому можуть бути не точними через зміну ситуацій. Ніяких інших доказів поки знайдено не було, експерти продовжують вивчати матеріали.

Як повідомила американська влада, агенти ЦРУ стежили за будинком бен Ладена кілька місяців.

США підозрює терористичну організацію «Аль-Каїда» в організації терактів башень-близнюків 11 вересня 2001 року. Усама бен Ладен був найбільш розшукуваний терорист службою ФБР.

54-річний терорист був ліквідований в ніч на 2 травня в ході спеціальної операції авіаударом по резиденції Усами бен Ладена, недалеко від Ісламабаду. МЗС Пакистану підтвердив ліквідацію глави «Аль-Каїди» військовими США. Барак Обама оголосив про його ліквідацію 2 травня.

Тіло Усами бен Ладена було поховано у морі, щоб воно не стало місцем паломництва, як передають американські ЗМІ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...